27 października 2016r. w Gimnazjum nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim odbył się Powiatowy Turniej Halowy w piłce nożnej chłopców - uczniów szkół gimnazjalnych. W zawodach udział wzięło 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy:

Grupa A: Gimnazjum w Sulmierzycach, Gimnazjum w Sośniach, Gimnazjum w Ociążu, Gimnazjum w Dobrzycy.                                                                      Grupa B: Gimnazjum w Wierzbnie, Gimnazjum w Sobótce, Gimnazjum w Raszkowie, Gimnazjum nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim.

Wyniki naszej drużyny:

Gimnazjum Sośnie - Gimnazjum Sulmierzyce   1 - 0

Gimnazjum Sośnie - Gimnazjum Ociąż             0 - 1

Gimnazjum Sośnie - Gimnazjum Dobrzyca        0 - 2

Tym razem uczniowie naszej szkoły nie zdołali zakwalifikować się do ścisłego finału, ale można pochwalić ich za bardzo duże zaangażowanie i wolę walki w każdym meczu.

Drużyna Gimnazjum w Sośniach: Janoś Adrian, Śląski Kamil, Rogier Grzegorz, Żyto Filip, Kurowski Arkadiusz, Wieczorek Hubert, Kałandziak Patryk, Szorstki Wojciech, Rembiok Michał.

Robert Hudziński

1.jpg