Dnia 27 października 2016 roku odbyło się spotkanie założycielskie młodzieżowej grupy PaT, która powstaje przy Zespole Szkół w Sośniach. Uczestniczyli w nim uczniowie klas trzecich gimnazjum, przedstawiciele Policji - nadkomisarz Krzysztof Kula, kierownik Posterunku Policji w Sośniach Robert Barczak, przedstawicielki GOPS-u w Sośniach Katarzyna Woźniak i Hanna Banasiewicz.

Spotkanie składało się z dwóch części – oficjalnej, w czasie, której przedstawiciele Policji i GKRPA przestawili założenia ogólnopolskiego programu edukacyjno – profilaktycznego Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty” realizowanego od 2006 roku, którego ideą jest rozpowszechnianie wśród młodych ludzi mody na życie bez uzależnień, a także stosowanie profilaktyki rówieśniczej. W części drugiej, która miała charakter warsztatowy młodzież projektowała symbol graficzny (logo) tworzącej się grupy jak również uczestniczyła w licznych grach i zabawach.

Miłym akcentem spotkania był poczęstunek – kanapki, słodycze i owoce.

W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować: pani Anieli Wiśniewskiej oraz panu Pawłowi Kołeczko dzięki życzliwości, których mogliśmy smakować te pyszności. Serdeczne podziękowania kierujemy również w stronę pani Agnieszki Lisik oraz pana Sławomira Puchały, którzy pomogli w zorganizowaniu naszego spotkania.

Grupa ma charakter otwarty, chętnych do wspólnego działania serdecznie zapraszamy.

Koordynatorki projektu:

Beata Boratyńska, Alina Młynarczyk

photo.jpgphoto2.jpgphoto3.jpgphoto4.jpgphoto5.jpgphoto6.jpgphoto7.jpgphoto8.jpgphoto9.jpgphoto10.jpgphoto11.jpgphoto12.jpgphoto13.jpgphoto14.jpgphoto15.jpgphoto16.jpgphoto17.jpgphoto18.jpgphoto19.jpgphoto20.jpgphoto21.jpgphoto22.jpg